İPEKBEY MÜHENDİSLİK DOĞALGAZ - MEKANİK TESİSAT PROJELENDİRME - TAAHHÜT

E-Posta Adresimiz info@ipekbey.com

Telefon Numaramız 0326 614 40 07

DANIŞMANLIK

Ana Sayfa » HİZMETLER » DANIŞMANLIK

İpekbey Mühendislik danışmanlık hizmetleri ile stratejik uyum ile maksimum verim sağlayarak mühendislik danışmanlık hizmeti almanızı sağlar. Sahip olduğunuz hizmetleri iyileştirmek ya da yeni bir hizmet vermek için sisteminizde değişiklik yaparak girişimlerinizi ortaya koymak için destek alabilirsiniz.

Şeffalık, harcamaların kontrol altında tutulması, hesap verilebilirliği, güven ve kaliteye öncelik veren mühendislik danışmanlığı hizmetlerimiz riskleri azaltmak ve maliyeti mümkün olduğu kadar düşürmek için müşterilerine danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

İpekbey Mühendislik danışmanlık hizmetlerinden faydalanırsanız iş süreçlerinin gelişmesi için gerekli planlamaların yapılmasını sağlayabilir, katma değer oluşturmayan uygulamaların azaltılması, araştırma, geliştirme, iyileştirme faaliyetleriyle sahip olmak istediğiniz hedeflere kavuşabilirsiniz.

İpekbey Mühendislik olarak strateji ve değişim çalışmalarınızda fark oluşturmak ve kolaylık yaşamanıza yardımcı oluyoruz. Organizasyon ve süreç iyileştirme aşamalarının her birinde çelişki yaşamadan yüksek verimliliği görebilirsiniz.

Mühendislik yeteneklerimiz ve tecrübemiz sayesinde insan kaynakları, öğrenme gibi alanlarda alternatif çözümler üretebilir ve karşılaştırmaları verilerle gerçekleştirebiliriz. Öğrenme ve stratejik iletişim kurumunuzun sahip olduğu misyon ve vizyon değerlerine göre belirlenir.

İşletmenizin dönemsel olarak gelir ve giderlerini kontol altında tutar. İzlenen bu gelir gider verileri analiz edilir. Analiz sonucunda elde edilen bilgilere göre müşterinin isteği ve danışmanlık hizmetimizin öngördüğü durumlara göre ilgili değişiklikler ya da iyileştirmeler yapılabilir.

Yapılacak olan yatırımların ayrıntılı olarak incelenmesi ve müşteriye sunulması verdiğimiz danışmanlık hizmetlerinden biridir. Dağıtım faaliyetleriyle ilgili olarak yeni bir uygulama yapmadan önce geçmiş yıllarda yapılan çalışmaları da analiz ederek detaylıca bilgi topluyor ve bu bilgileri müşterinin yararına olacak şekilde planlama yapıyoruz.

Dağıtım tarifesinin hesaplanması da verdiğimiz bir diğer danışmanlık hizmetidir. Dağıtım bedeline dair ve yine dağıtım bedeliyle ilişkili olan tüm giderler incelenir. Ayrıca dağıtım lisanının alınması gibi konular da danışmanlık hizmeti kapsamındadır.

Gelişen teknolojiyi kurumuzun sistemine dahil etmek ve hem zamandan tasarruf sağlamak hem de ekonomik olarak optimum seviyeyi yakalamak için danışmanlık hizmetlerimizi tercih edebilirsiniz. Maliyetlerin düşürülmesi, hızın artması ve kurumunuzdaki sistemin doğru, eksiksiz bir şekilde ilerlemesi için gerekli kaynaklarının azaltılmasında mühensiliğin sunduğu teknik bilgilerden ve hesaplamalardan yararlanabilirsiniz.

İş etkinliklerinizi geliştirmek, teknoloji danışmanlığına başvurmak, kaliteyi artırmak, iyileşme sürecini başlatmak, yeni bir uygulamaya girişimine adım atmak, yeni stratejiler oluşturmak için mühendislik danışmanlığı hizmetlerimize ulaşabilirsiniz. Bu danışmanlık esnasında aynı zamanda sisteminizde yer alan eksiklikleri de görme imkanı bulabilirsiniz.

İpekbey Mühendislik maksimum verimlilik ve kalitede hizmet anlayışı ile danışmanlık hizmeti vermeye devam etmektedir.

  • Arşivler