İPEKBEY MÜHENDİSLİK DOĞALGAZ - MEKANİK TESİSAT PROJELENDİRME - TAAHHÜT

E-Posta Adresimiz info@ipekbey.com

Telefon Numaramız 0326 614 40 07

İPEKBEY Mühendislik

Ana Sayfa » DİĞER » İPEKBEY Mühendislik

İPEKBEY Mühendislik 2015 yılında İskenderun’ da mekanik tesisat taahhüt ve projelendirme hizmeti vermek amacı ile kurulmuştur. Faaliyetlerine başladığı günden itibaren kısa sürede birçok projede yer alarak sektörde adı geçen firmalar arasında yerini almayı başarmıştır.

Mekanik tesisat taahhüt ve projelendirme hizmetleri veren firmamız, tesislerin ısıtma, soğutma, havalandırma, yangın tesisatı, doğalgaz tesisatı ve benzeri mekanik uygulamaları anahtar teslim olarak üstlenmektedir. Yapımı tamamlanan sistemler uzman ve konusunda yetkili ekipler tarafından devreye alınmaktadır.

Bünyemizde bulunun işler her aşamada deneyimli mühendisler nezaretinde, tecrübeli usta ve formenler aracılığı ile yürütülmektedir. Üstlenilen işlerin projelendirilmesinden başlanarak teslimine kadar olan tüm süreç; ulusal ve uluslararası standartlar çerçevesinde ileri ve etik mühendislik ilkeleri prensip alınarak denetlenmektedir.

İpekbey Mühendislik; iş sağlığı ve güvenliğini temel alan anlayış ile, kaliteli hizmeti, tüm müşterilerimize sunmayı amaçlamaktadır.

  • Arşivler