İPEKBEY MÜHENDİSLİK DOĞALGAZ - MEKANİK TESİSAT PROJELENDİRME - TAAHHÜT

E-Posta Adresimiz info@ipekbey.com

Telefon Numaramız 0326 614 40 07

TAAHHÜT

Ana Sayfa » HİZMETLER » TAAHHÜT

Bir şahsın kendi isim ve hesabına, bir gerçek kişi ya da tüzel kişiye karşı, sözleşmeli veya sözleşmesiz olarak, bir işin ifa edilmesini ya da bir şeyin teslim edilme işlemini üstlendiğini gösteren belgeye taahhütname ve bunu üstüne alma, üstlenmeye de taahhüt denir.

İpekbey Mühendislik olarak yukarıda yazılan ve TAAHHÜT vermenin ne anlama geldiğini çok iyi bilmekteyiz Bu kapsamda üstlendiğimiz projeleri teslim edeceğimize hem kanunu çerçevede söz veriyoruz hem de daha önce yaptığımız işler bunları göstermektedir.

İpekbey mühendislik olarak bir işi üstlenmeden önce ilk yaptığımız şey biz bu işin altından kalkabilir miyiz  sorusunun cevabını kendimize vermekle başlıyoruz. Eğer bunun cevabı evet ise o iş İpekbey mühendislik için bitmiş demektir.

En iyi şekilde , en doğru şekilde teslim edebileceğimiz işleri üzerimize almaktayız. Anahtar teslim iş yapabilmek bunun gerektirir ve bunun bilincindeyiz bunu çok iyi biliyoruz.

İpekbey mühendisliğe güvenen kimse bu güne kadar yarı yolda kalmadığı markamız ve adımız ile tescillenmiştir.

Her zaman kalite de bir adım fazlası sloganıyla hareket eden İpekbey mühendislik bir işe imza atmış ise söz vermiştir ve söz vermiş ise o iş bitmiş demektir.

  • Arşivler